Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
10 Výborné 2 recenzí

Východní Tyrolsko s kartou Glockner-Dolomiten a wellness

LIENZ • MOOSALM • STERNALM • ZETTERSFELD • ASSLING PARK • MATREIER GOLDRIED • GOLZENTIPP • DÖLSACH • AGUNTUM

<
>

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1400
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín polopenze
05.09.2019- 08.09.2019 8 490,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Z Brna (předpokládaný odjezd Brno 06:00).Další nástupní místa Žďár nad Sázavou 300 Kč, Jihlava 300 kč, Velké Meziříčí 300 Kč, Velká Bíteš200 Kč,Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč,Zlín 400 Kč, Kroměříž 400 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč) vyjedeme v ranních hodinách. Odpoledne se ubytujeme v malebné horské vesnici v údolí Lesachtal mezi Linezskými a Karnskými Alpami. Toto kouzelné místo s dřevěnými chalupami si vybrali také filmaři k natáčení jedné ze sérií James Bonda – Spectre. Náš hotel disponuje wellness – po celou dobu našeho pobytu budeme moci využívat krytý bazén, fitness, saunu, parní a bylinkovou lázeň, infračervenou kabinu, tepidarium a relaxační místnost. Před večeří budeme mít možnost projít se do starého centra nebo relaxovat a využívat wellness. Večeře v hotelu, nocleh.

2. den

Po snídani pojedeme do Lienze, města obklopeného masivy Lienzských Dolomit. Gondolovou lanovkou (v kartě) vyjedeme na Zettersfeld (1 812 m) (v kartě), budeme-li si přát stát ještě výš, budeme pokračovat čtyřsedačkovou lanovkou až do výšky 2 278 m na Steinermandl (v kartě), odkud budeme mít jako na dlani nejen celý Lienz, ale také celé Pustertalské údolí a Groswenediger. Horskou specialitu si můžeme vychutnat v restauraci s panoramatickou terasou nebo se vydat na vycházku. Zettersfeld je vynikajícím východiskem k řadě túr v národním parku Vysoké Taury. Lienz je město plné pamětihodností a kulturních nabídek – nad řekou Isel se majestátně tyčí 750 let starý zámek Bruck se svými vysokými hradbami, dříve hraběcí sídlo, dnes muzeum a výstavní centrum (v kartě). Severně od nádraží zve staré město Liebburg s kostelíčkem Antoniuskirchl a františkánským klášterem k příjemné procházce. Najdeme zde spoustu kaváren, butiků a obchůdků s ručními pracemi. Milovníci vlaků si na své přijdou v Muzeu železnice (v kartě), které uchovává veterány z období 1898–1978. Seznámíme se s parními, elektrickými i dieslovými lokomotivami, uvidíme 54tunový sněžný pluh, signalizační zvony, lampy, technické hračky i modely železnice. Po poledni se otevírá také víkendový trh, kde budeme mít možnost nakoupit sýry, tyrolský špek a jiné produkty vypěstované a vyrobené s důrazem na soulad s přírodou. Před odjezdem z Lienze vyjedeme ještě přímo z města ze stanice Schlossberg na Moosalm (1 000 m). Schlossberg je místem zábavy pro celé rodiny. Najdeme tady zoo koutek s husami a kozami, lezecký park, restauraci. I jednu z nejdelších letních bobových drah v Alpách (2,7 km, cca 10 €), kterou můžeme sjet do údolí. V podvečer se vrátíme do hotelu na večeři. Možnost využití bazénu a wellness.

3. den:

Po snídani zamíříme do Parku divočiny – Assling Park (v kartě). Na ploše o rozloze 80.000 m2 se ponoříme se do světa divokých zvířat. Během 1,5hodinové procházky parkem divočiny budeme potkávat jeleny, sovy, orly, horské kozy, bizony, sviště a další zvířata. Dostaneme se tak blíže k těmto zvířatům žijících v Alpách než kdekoliv jinde. A po celou dobu budeme obdivovat nádherná panoramata Alp, jelikož park je fantasticky umístěn na slunné svahy údolí Pustertal. V areálu se nachází i obchod se suvenýry a restaurace. Poté již přejedeme do oblasti Glocknerských Alp. Z Kals am Grossglockner vyjedeme lanovkou Matreier Goldried (v kartě) na vyhlídkovou plošinu Adler Lounge do výšky 2.621 m. Rozevřou se nám dechberoucí výhledy – za dobré viditelnosti spatříme více než 60 vrcholů, které jsou vyšší než 3.000 m. Nabízí se zde kombinace procházek nebo se můžeme kochat na sluneční terase spektakulární restaurace Adler Launge. Po návratu do Obertilliachu se projdeme do starého centra a prohlédneme si kolekci starobylých povozů a vozů včetně svatebního kočáru v nově otevřeném mini Muzeu vozů a venkova (v kartě). Možnost relaxace v hotelu, večeře.

4. den:

Po snídani se s Obertilliachem rozloučíme „letem“ 10místnou gondolou Golzentipp (v kartě). Během jízdy nad vesnicí se budeme vznášet a obdivovat nádherný panoramatický výhled 360°. Během pěti minut budeme přeneseni do krásné scenérie zcela stvořené pro horské procházky a túry. Naším posledním cílem bude městečko Dölsach. Navštívíme jediné římské město nacházející se v oblasti dnešní spolkové země Tyrolsko, Aguntum (v kartě). Prostřednictvím nového muzea se dozvíme o každodenním životě Římanů – navštívíme nejen archeologické muzeum a budeme mít možnost vystoupit na 18 m vysokou pozorovací věž, ze které budeme mít jako na dlani celý areál vykopávek – římské lázně, fórum, ale také antický obchodní dům agoru. K největším atrakcím tohoto muzea ale patří rekonstrukce luxusního římského atriového domu s velkým mramorovým bazénem. Na závěr se do římského období ponoříme během dokumentárního filmu. Poté již odjedeme do ČR, návrat do Brna v pozdních večerních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích v 3* hotelovém komplexu s bazénem a wellness
• 3× polopenzi (4 chody a salátový bufet)
• neomezený vstup do hotelového wellness
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1 400 Kč
• 3denní karta Glockner-Dolomiten cca 42 €, děti 6–14 let cca 21 € (zahrnuje lanovky, vstupy 2.–4. den)
• pobytová taxa v hotelu cca 6 €/os./pobyt

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Josef Ptáček - Východní Tyrolsko s kartou Glockner-Dolomiten a wellness (13.09.2018 - 16.09.2018)
Hodnoceno: 10.10.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Výborně připravený zájez do oblastí které nejsou běžně navštěvované.Jen mě zklamalo v Lenzu muzeum železnice,kde toho moc k shlédnutí v ponuré nepříliš osvětlevé hale nebylo.
JInak nádherná příroda.Doporučuji

Zora Rumíšková - Východní Tyrolsko s kartou Glockner-Dolomiten a wellness (13.09.2018 - 16.09.2018)
Hodnoceno: 08.10.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Zájezd Východní Tyrolsko byl super. Program byl dobře sestaven, výlety úžasné, průvodkyně měla kvalitní komentáře, byla nám stále k dispozici a byla optimistická.
Bude-li tento zájezd i příští rok (se stejnou průvodkyní) pravděpodobně se znovu zúčastníme.
Srdečně zdravím
Zora Rumíšková

Další hodnocení Další hodnocení

Video