Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
10 Výborné 1 recenzí

Grossglockner

ZELL AM SEE • KRIMMLSKÉ VODOPÁDY • WILDKOGEL • BAD GASTEIN • STUBNERKOGEL • BAD HOFGASTEIN • KITZLOCHKLAMM • ENZINGERBODEN • MEDELZKOGEL • MITTERSIL • GROSSGLOCKNERSKÁ SILNICE • FERLEITEN • GOSAUSKÁ JEZERA • ZWIESELALMHÖHE • BAD ISCHL

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2500
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
1. a 2. osoba na pokoji 3. a 4. osoba na pokoji
termín polopenze polopenze
04.08.2019- 09.08.2019 11 790,- 11 290,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odjezd v brzkých raních hodinách z Prahy, svoz z Brna do Tábora (předpokládaný odjezd Brno 05:00, Praha 06:00, Plzeň 05:00). Další nástupní místa: Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč, České Budějovice 400 Kč, Vodňany 400 Kč, Písek 400 Kč, Tábor 400 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Pardubice 400 Kč, Chrudim 400 Kč, Poděbrady 400 Kč, Kolín 400 Kč). Průjezd Rakouskem až k jezeru Zeller See, na jehož břehu je malebně položené lázeňské Zell am See s dominantním hřebenem Vysokých Taur. Krátce se zde projdeme a poté se již vydáme do hotelu Oberwirt v hlubokém údolí říčky Saalach (wellness centrum se saunou, vířivkou a fitness). Ubytování, večeře, nocleh

2. den

Po snídani odjedeme ke Krimmelským vodopádům – nejvyšším vodopádům v Evropě (380 m), kde říčka Krimmler Ache padá ve 3 stupních. Podnikneme procházku podél všech 3 stupňů vodopádů s mnoha vyhlídkami a navštívíme výstavu Vodní svět. Odjedeme do Neukirchenu k údolní stanici lanovky vedoucí pod Wildkogel v Kitzbühelských Alpách. Podnikneme turistickou vycházku až na vrchol Wildkogelu (2.225 m) s výhledy na hřebeny Vysokých Taur. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

3. den:

Po snídani prejedeme do svetoznámých lázní Bad Gastein. Gondolovou lanovkou se dostaneme až na vyhlídkový vrchol Stubnerkogel (2.246 m), kde kromě nezapomenutelného pohledu na okolní krajinu mužeme vyzkoušet i adrenalinový visutý most. Poté si prohlédneme věhlasné lázně, jejichž léčivé radioaktivní prameny jsou známy již od 14. století a kde se uprostřed města s hukotem řítí mohutný vodopád. Odpoledne koupání v moderních termálních lázních v Bad Hofgastein s vnitřními a venkovními bazény a několika saunami. Před odjezdem na ubytování ješte podnikneme vycházku divokou souteskou Kitzlochklamm u Taxenbachu. Vyhlídkový okruh nás povede pres visuté lávky a schodište přímo nad bouřlivými kaskádami. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

4. den:

Po snídani vyjedeme úzkou horskou silničkou s mnoha serpentinami do Enzingerbodenu (1.483 m) a odtud lanovkou ke známé chatě Rudolfshütte (2.311 m) u jezera Weissee v kotli bílých ledovců. Již při jízdě nahoru uvidíme jezírko Grünsee a horskou přehradu Tauernmoossee. Po procházce odjedeme sedačkovou lanovkou na Medelz, odkud vystoupáme až na pyramidu Medelzkogel (2.760 m) s kruhovým rozhledem po zaledněných vrcholech Vysokých Taur. Lanovkami zpět k autobusu a odpočinek v lázních v Mittersilu. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den:

Po snídani projedeme vysokohorskou Grossglocknerskou silnicí, která patří mezi nejznámější horské silnice. Během výjezdu řadou serpentin se nám otevrou nádherné pohledy na velehory, ledovce, soutěsky a vodopády. Po průjezdu 132 metrů dlouhým tunelem Hochtor dorazíme na světoznámou vyhlídku císaře Františka Josefa s pohledem na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner. Na zpáteční cestě se krátce zastavíme v zooparku ve Ferleitenu a poté relaxace v lázních Zell am See. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

6. den:

Po snídani se vydáme přes Tennengau do oblasti Solné komory. Po přejezdu průsmykem Gschütt se dostaneme ke Gosauským jezerům a od předního jezera se vydáme lanovkou ke Gablonzer Hütte (1.587 m) s výhledem na jezero, hřeben Gosaukamm a hlavně mohutný masiv Dachsteinu. Vystoupáme na Zwieselalmhöhe s výhledy na Dachstein a Vysoké Taury. Po návratu k jezeru odjedeme do noblesních lázní Bad Ischl, kde trávil v císarské vile letní měsíce císař František Josef s celým dvorem. Projdeme se nádherným parkem a po kávě ve stylové kavárně přímo u vily se vydáme na cestu domů. Návrat do ČR kolem půlnoci.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 5× ubytování ve 2lůžk. pokojích s přísluš.
• 5× polopenzi
• průvodcovské služby

Doporučujeme objednání velmi výhodné Salcburské karty, která umožňuje využití všech lanovek, vstupu a lázní uvedených v programu (ušetříte cca 2.500 Kč oproti běžným cenám). V případě nepříznivého počasí je možno na tuto kartu navštívit řadu dalších muzeí, hradu a zámku včetně Salcburku bez jakýchkoliv příplatku.

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2 500 Kč
• Salcburská karta (zahrnuje lanovky, vstupy do objektů a lázní) dospělí cca 66 €, dítě do 15 let cca 33 €

Cena nezahrnuje pobytovou taxu 6 €/os./pobyt.
Slevy:
• 3. a 4. osoba na pokoji 500 Kč

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Ludmila Herzánová - Grossglockner (06.08.2017 - 11.08.2017)
Hodnoceno: 30.08.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Se zájezdem jsme byli maximálně spokojeni , vynikající delegátka, ochotný a zkušený řidič, ubytování a strava na 100% úrovni, díky za poznání mnoha míst v rakouských horách. K tomu všemu nám vyšlo počasí, takže musíme jen chválit a možná se těšit na další poznávací zájezd od Vaší cestovky. S pozdravem Herzánovi

Další hodnocení

Video

Po stopách Friedensreicha Hundertwassera

Po stopách Friedensreicha Hundertwassera

autokarem
snídaně polopenze
od 4 690,-

Wellness pod Grossglocknerem

autokarem
polopenze
od 10 690,-